Z Opavy s ubráněným bodem!

Fotbalisté Chrudimi v utkání 26. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY remizovali s Opavou 0:0. Domácí sice měli herní převahu a hosty výrazně přestříleli, ale vyložené šance nedokázali proměnit. V první půli sebral Opavským radost z Málkova gólu ofsajd, a když v závěru utkání neproměnil tutovku hostující obránce Václav Míka, jenž měl na hlavě rozhodující gól, ve Slezsku se body dělily.
Více

Více

Rezerva padla v Kosmonosech. Nejhorší vykon sezony, ví Zvolánek

Fotbalisté chrudimské rezervy zaznamenaly druhou jarní porážku. Nevedlo se jim na hřišti v Kosmonosech, kde inkasovali hned třikrát a jejich prohru tak neodvrátila ani trefa srbského obránce Vilotiče. Sedm kol před koncem je Chrudim šestá a chystá se na divizní derby s Hlinskem.
Více

Více

One-man-show Lukáše Maška odnesla Příbram

Fotbalisté Chrudimi v rámci 25. kola FORUTNA:NÁRODNÍ LIGY porazili na domácím stadionu Příbram vysoko 6:3. Domácí sice po sedmnácti minutách prohrávali 0:2 po gólech Coňka a Čejky, poté ale začal úřadovat Lukáš Mašek. Teprve devatenáctiletý forvard prostřelil Melichara dvakrát před pauzou a dvakrát po změně stran a fantastickým výkonem zařídil výhru svého týmu.